FAQ

Čo je to bižutéria?

Slovom bižutéria označujeme odevné doplnky vyrábané z kovu, skla, kože a ďalších materiálov (s výnimkou zlatnických predmetov vyrábaných z drahých kameňov a drahých kovov). Rovnakým slovom potom označujeme aj špecializované ochody s týmto sortimentom. Medzi sortiment bižutérie patria náušnice, náramky, náhrdelníky, retiazky, prstene, brošne, vlasové doplnky a podobne.


Ako ošetrovať bižutériu?

Aby bižutéria vydržala čo najdlšie je potrebné ju chrániť:

  • Kúpanie, sprchovanie, umývanie riadov a podobné činnosti, pri ktorých šperk prichádza do styku s vodou môžu poškodiť jednotlivé súčasti a preto je potrebné si ich pri týchto činnostiach zložiť,
  • spanie, športovanie alebo fyzická námaha vedú k nadmernému vylučovaniu potu čo môže povrchovo poškodiť bižutériu,
  • k narušeniu povrchu môže dôjsť i pôsobením chemických prostriedkov, parfémov, krémov, morskej vody a pod.
  • na miestach, kde je výskyt síry hlavne v kúpeľoch a pri minerálnych prameňoch bižutériu taktiež nepoužívajte.


Aby si bižutéria uchovala svoju funkčnosť a krásu je potrebné sa o ňu starať:

  • ideálne je skladovať bižutériu v krabičke alebo v sáčku,
  • k čisteniu bižutérie používajte navlhčenú jemnú čistiacu tkaninu s vlažnou (nie horúcou) vodou a následne ju riadne vysušte

POZOR: Veľmi intenzívne a časté mechanické čistenie časti z postriebreného tombaku môže mať za následok odretie vrchnej vrstvy a stratu pôvodnej podoby


Je možné bižutériu vymeniť?

Z hygienických dôvodov nie je možné zakúpenú bižutériu vymeniť.


Ak mám sťažnosť na koho sa môžem obrátiť?

V prípade, ak sa jedná o poškodený tovar je možné ho reklamovať v hociktorej našej predajni. Potrebné je sa preukázať platným pokladničným dokladom.

Ak máte iný druh sťažnosti alebo nejakú otázku neváhajte nás kontaktovať na info@pinkyclub.sk alebo priamo telefonicky na +421908288802.


Nájdem v každom vašom obchode rovnaký sortiment?

Nie. Všetky naše predajne sú zásobované podobným sortimentom, ale nie všetky produkty sú dostupné vo všetkých predajniach.


Ako môžem získať vašu vernostnú kartu?

Vernostnú kartu môžete získať pri každom nákupe v našich predajniach. Stačí vyplniť formulár priamo na mieste a ihneď obdržíte vašu vernostnú kartu, s ktorou získate pri každom ďalšom nákupe zľavu -10%. Zľava sa uplatňuje iba na nezlacnený tovar.